1961

м. Вінниця. Медичний інститут. Випускник інституту комсомо­лець Микола Романюк поїхав працювати в дільничну лікарню села Степанків на Вінниччині. За його активною участю лікарня стала зразковим медичним закладом. Читать далее »

1961

с. Марківка. Томашпільський район. Комсомольсько-молодіжна ланка колгоспу імені XX з’їзду КПРС на чолі з Раїсою Пасічник щороку вирощувала високі врожаї кукурудзи. Читать далее »

1963

с. Яворівка. Піщанський район. Середня школа. Учнівська ви­робнича бригада школи (бригадир Олена Гречана) в 1963 році одержала першу премію — трактор Т-40 — за перемогу в естафеті-огляді досягнень учнівських виробничих бригад.

1968

м. Вінниця. Обком ЛКСМУ. За успіхи в соціалістичному зма­ганні на честь 50-річчя Великого Жовтня Вінницька обласна ком­сомольська організація в 1968 році удостоєна пам’ятного Червоного прапора ЦК ЛКСМ України. Читать далее »

1968

м. Ладижин. Тростянецький район. Ладижинська ДРЕС. Вліт­ку 1968 року тут, на березі Південного Бугу, розпочато будівництво Ладижинської ДРЕС потужністю 1 мільйон 800 тисяч кіловат-годин електроенергії. Читать далее »

1969

с. Івашківці. Шарюродський район. У березні 1969 року меха­нізатор колгоспу імені І. Франка Павло Пилипчук одержав на Харківському тракторному заводі ювілейний комсомольський трак­тор. Це право він виборов як переможець республіканського соціа­лістичного змагання на честь 50-річчя ВЛКСМ.

1970

м. Хмільник. Райком ЛКСМУ. За велику організаторську  робо­ту по мобілізації комсомольців і молоді на створення міцної бази для громадського тваринництва в 1970 році ЦК ЛКСМУ відзначив першою премією і нагородив Почесною грамотою Хмільницьку ра­йонну комсомольську організацію.

1971

м. Вінниця. Обласна державна науково-дослідна сільськогоспо­дарська станція. У вересні 1971 року на землях науково-дослідної станції пройшли п’яті республіканські змагання механізаторів-орачів. Переможцями вийшли Володимир Майданник з колгоспу «Росія» Читать далее »

1972

с. Слобода-Підлісівська. Ямпільський район. Молодий тракто­рист колгоспу імені Котовського Олексій Діордєєв у соціалістичному змаганні республіки виборов право одержати в 1972 році на Харків­ському тракторному заводі нову потужну машину Т-150. Читать далее »

1974

м. Вінниця. Політехнічний інститут. За постановою ЦК ЛКСМУ, Укрпрофради і колегії Міністерства вищої та середньої спеціальної освіти УРСР колектив Вінницького політехнічного інституту в 1974 році визнаний переможцем Читать далее »

1974

с. Глухівці. Козятинський район. У 1974 році учням Глуховецької середньої школи вручено грамоту Міністерства лісового госпо­дарства УРСР за велику роботу по догляду за лісом.

1975

с. Довжок. Ямпільський район. Ланковому комсомольсько-мо­лодіжної ланки колгоспу «Передовик» Михайлу Вдовцову прису­джено премію Ленінського комсомолу за 1975 рік. Читать далее »

1976

с. Чернятка. Бершадський район. Комсомольська організація колгоспу, який носить ім’я В. І. Леніна, за досягнуті успіхи у вико­нанні планів 9-ї п’ятирічки була нагороджена перехідним Червоним прапором ЦК ЛКСМУ.

1977

м. Козятин. Залізничний відділок зв’язку. В 1977 році диспет­чер Козятинського відділку зв’язку залізниці, кавалер ордена «Знак Пошани» Григорій Крицький удостоєний премії Ленінського комсомолу за видатні досягнення у соціалістичному змаганні 1976 року.

1978

м. Вінниця. Універмаг. У березні 1978 року молодий продавець Паталія Артем’ева за ударну працю і велику громадську діяль­ність в 1977 році удостоєна премії Ленінського комсомолу.