1946

м. Миколаїв. Обласна станція юних техніків ім. Віті Хоменка і Шури Кобера. Станція створена в 1946 році. Багато років підряд першість у республіканських змаганнях займають члени гуртка судномоделістів. Читать далее »

1959

с-ще Грейгове. Жовтневий район. Середня школа. У 1956 році при Грейгівській МТС було створено шкільну машинно-тракторну станцію, в якій працювали комсомольці та піонери. МТС мала трак­тор, комбайн, сіножатку, сівалку.

Трактористами, головним інженером і директором МТС були учні середньої школи.

1964

с. Яструбинове. Вознесенський район. 1964 року комсомольсько-молодіжну ланку колгоспу «Прапор комунізму», яку очолював Во­лодимир Соколенко, за успіхи в республіканському соціалістичному змаганні на кращий комсомольсько-молодіжний колектив по виро­щуванню цукрових буряків занесено до Книги пошани республікан­ської комсомольської організації та нагороджено Почесною грамо­тою ЦК ЛКСМУ.

1968

м. Вознесенськ. Міськком ЛКСМУ. До 50-річчя ВЛКСМ Вознесенську комсомольську організацію нагороджено пам’ятним Чер­воним прапором ЦК ЛКСМУ.

1968

смт. Врадіївка. Колгосп «Україна». Комсомольсько-молодіжна ферма колгоспу «Україна» на честь 50-річчя Ленінського комсомолу була нагороджена вимпелом ЦК ВЛКСМ. Читать далее »

1968

м. Миколаїв. Міськком ЛКСМУ. За активну участь у вихован­ні молоді на революційних, бойових і трудових традиціях Комуні­стичної партії і радянського народу міська комсомольська органі­зація у зв’язку з 50-річчям ВЛКСМ нагороджена Почесною грамо­тою ЦК ВЛКСМ, а за досягнуті успіхи в соціалістичному змаганні на честь 50-річчя Радянської влади — пам’ятним прапором ЦК ЛКСМУ.

1969

м. Первомайськ. Райком ЛКСМУ. 24 січня 1969 року на уро­чистому пленумі Первомайського райкому ЛКСМУ районній ком­сомольській організації було вручено орден Вітчизняної війни 1-го ступеня за мужність і героїзм, виявлені комсомольцями і молоддю в роки Великої Вітчизняної війни, та за активну роботу по вихо­ванню молоді й у зв’язку з 50-річчям ВЛКСМ.

1970

с-ще Центральне. Снігурівський район. Радгосп «Червоний пра­пор». Комсомольсько-молодіжна ланка Олександра Грона у 1970 ро­ці виростила по 654 центнери цукрових буряків з гектара.

1971

м. Жовтневе. Завод «Океан». У 1971 році тут почалося спору­дження першого вітчизняного рудовоза підвищеної водотоннажності «Зоя  Космодемьянская».  Теплохід  побудовано  з  металу,  зібраного молоддю Москви за ініціативою піонерського загону імені Зої Космодем’япської з 384-ї школи столиці. Читать далее »

1972

с. Лимани. Жовтневий район. За високі показники в респуб­ліканському соціалістичному змаганні молодий тракторист Петро Шепель з радгоспу «Радянська Україна» в 1972 році виборов право одержати на Харківському трак горному заводі нову потужну ма­шину Т-150.

1973

м. Вознесенськ. Райком ЛКСМУ. Комсомольці і молодь району оголосили ударною справою озеленення доріг, тваринницьких міс­течок, польових станів, берегів Південного Бугу. Лише в 1973 році вони висадили понад 7,5 тисячі декоративних дерев і 70 тисяч кущів.

1973

смт. Казанка.  Райком ЛКСМУ. За участь у Всесоюзному огля­ді  технічної   підготовки    і   професійної   майстерності    Казанківська районна  комсомольська  організація  в   1973  році  була  нагороджена перехідним Червоним прапором ЦК ВЛКСМ.

1976

с. Українка. Жовтневий район. Комбайнер радгоспу імені XXV з’їзду КПРС, чотириразовий переможець республіканських конкурсів на кращого молодою комбайнера Олександр Покотилов у 1976 році комбайном «Колос» намолотив 13 570 центнерів зерна. Читать далее »

1978

м. Миколаїв. Миколаївський комбінат хлібопродуктів. У березні 1978 року молодий слюсар елеватора Володимир Паученко за удар­ну працю і велику громадську діяльність в 1977 році удостоєний звання лауреата премії Ленінського комсомолу.