1949

м. Запоріжжя. Трест «Запоріжбуд». У 1949 році за перевиконан­ня виробничого плану трест одержав урядову нагороду — орден Леніна. Орденами і медалями Союзу РСР було нагороджено багато молодих робітників. Серед них орденом Трудового Червоного Пра­пора нагороджено делегата XIV, XV, XVI, XVII з’їздів ЛКСМУ, XIII з’їзду ВЛКСМ, члена радянської делегації на V Всесвітньому фестивалі  молоді   і  студентів — штукатура   Тетяну   Василенко.

1957

смт. Розівка. Куйбишевський район. Колгосп імені Кірова. Мо­лода колгоспниця артілі імені Кірова Катерина Запорожченко в 1957 році надоїла від кожної закріпленої за нею корови по 5 тисяч літрів молока.

Указом Президії Верховної Ради СРСР від 26 лютого 1958 року за високі надої молока їй присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці.

1966

с. Дівнинське. Приазовський район. Високих показників у роботі досяг молодий комбайнер колгоспу імені Свердлова Михайло Динчев. У 1966 році йому присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці.

1968

м. Запоріжжя. Вулиця Ленінського комсомолу. В 1968 році, на честь 50-річчя ВЛКСМ, тут відкрито монумент комсомольцям 20-х років. На стелі у вигляді розгорнутого прапора зображено ордени комсомолу.

1970

с-ще Енергодар. Кам’янсько-Дніпровський район. ДРЕС. Тут, на березі Каховського моря, в 1970 році почалося спорудження однієї з найбільших у країні теплоелектростанції. Читать далее »

1970

м. Запоріжжя. Завод «Дніпроспецсгаль». Одна з кращих комсо­мольсько-молодіжних бригад сталеварів заслуженого металурга УРСР Е. Васильчишина була ініціатором соціалістичного змагання «100 днів — 100 швидкісних плавок», яке проводилося на честь 100-річчя з дня народження В. І. Леніна. Читать далее »

1972

с. Велика Знам’янка. Кам’янсько-Дніпровський район. Молода трактористка Ольга Лиса з радгоспу «Знам’янський» за високі по­казники у республіканському соціалістичному змаганні в 1972 році виборола право одержати на Харківському тракторному заводі нову потужну машину Т-150.

1973

с. Зеленівка. Приморський район. Молодий головний агроном кол­госпу імені 50-річчя Жовтня Ганна Шапка в 1973 році за активну роботу по впровадженню в сільськогосподарське виробництво до­сягнень науки і трудового досвіду, високі показники у Всесоюзному соціалістичному змаганні одержала премію Ленінського комсомолу.

1973

м. Мелітополь. Мелітопольський інститут механізації сільського господарства. Студенти інституту свято шанують пам’ять Героя Радянського Союзу Миколи Малюги, гвардійця-танкіста, колиш­нього студента цього вузу, який загинув у боях за визволення Польщі. Читать далее »

1974

м. Запоріжжя. Медичний інститут. За рішенням ЦК ЛКСМУ, Укрпрофради і Колегії Міністерства вищої та середньої спеціальної освіти УРСР Запорізький медінститут в 1974 році визнано перемож­цем  республіканського змагання  із суспільно корисної праці.

Колектив інституту нагороджений перехідним Червоним пра­пором ЦК ЛКСМУ, Укрпрофради і Міністерства вищої та серед­ньої спеціальної освіти УРСР.

1977

м. Запоріжжя. Обком ЛКСМУ. В 1977 році обласній комсо­мольській організації вручено перехідний вимпел ЦК ЛКСМУ і Держкомвидаву УРСР та Почесну грамоту ЦК ЛКСМУ за друге місце у республіканському соціалістичному змаганні обласних ком­сомольських організацій по пропаганді і розповсюдженню художньої літератури в  містах  і робітничих  селищах  республіки  за   1976  рік.