1953

с. Словечне. Овруцький район. У 1953 році високопродуктивною працею відзначилася комсомольсько-молодіжна ланка місцевого кол­госпу, очолювана членом ВЛКСМ П. М. Книшевич. Вона одержала з кожного гектара по 9,5 центнера льоноволокна та по 6,8 центнера льононасіння. За досягнуті успіхи в 1954 році П. М. Книшевич на­городжено орденом Леніна.

1959

м. Житомир. Обком ЛКСМУ. Комсомольці і піонери області зайняли перше місце у Всесоюзному конкурсі по збиранню дико­ростучих цінних рослин. У квітні 1959 року за рішенням ЦК ВЛКСМ їм присуджено першу премію.

1960

с. Куліші. Ємільчинський район. У 1960 році ланкову колгоспу імені Шевченка Марію Остапчук за досягнення високих і сталих врожаїв кукурудзи нагороджено орденом Леніна.

1966

с. Карпівці. Чуднівський район. У 1966 році молодій доярці рад­госпу «Карпівці» Лідії Лихуші за високі показники в роботі при­своєно звання Героя Соціалістичної Праці.

1969

м. Овруч. Рудоуправління. За успіхи, досягнуті на честь 50-річ-чя ВЛКСМ, комсомольська організація Овруцького рудоуправління нагороджена  перехідним  Червоним  прапором  ЦК  ЛКСМ  України, а зміні М.  Г. Мальцева  присвоєно звання  імені 50-річчя  ВЛКСМ.

1973

с. Глинівці. Андрушівський район. Наприкінці 1973 року перший секретар Андрушівського райкому комсомолу Григорій Тетерук під час пожежі в селі виніс з палаючої хати двох дітей.

За виявлену мужність під час гасіння пожежі він нагородже­ний медаллю і цінним подарунком.

1973

м. Житомир. Будівельний технікум. У 1973 році технікум визна­но одним з переможців республіканського змагання з суспільно ко­рисної праці серед учнів середніх спеціальних навчальних закладів. Він нагороджений перехідним Червоним прапором ЦК ЛКСМУ, Укрпрофради і Міністерства вищої і середньої спеціальної освіти УРСР.

1973

с. Красівка. Бердичівський район. Групкомсорг комсомольсько-молодіжної ферми колгоспу імені Карла Маркса кавалер ордена Трудового Червоного Прапора Зінаїда Катращук в 1973 році стала переможцем обласного соціалістичного змагання серед молодих до­ярок. Вона надоїла по 5349 кілограмів молока від кожної закріп­леної за нею корови.

1974

м. Житомир. Завод «Автозапчастина». Комсомольсько-молодіж­на бригада токарів другого механічного цеху заводу, яку очолювала Альбіна Меринова, достроково завершила дев’яту п’ятирічку і в січ­ні 1974 року вже трудилася в рахунок 1976 року.

1974

смт. Лугини. Районне об’єднання «Сільгосптехніка». За роки дев’ятої п’ятирічки комсомольсько-молодіжний колектив районного відділення досяг високих показників у роботі. В 1974 році він за­воював у змаганні серед механізованих загонів країни перехідний Червоний прапор ЦК ВЛКСМ і Всесоюзного об’єднання «Сільгосп­техніка». Читать далее »

1975

м. Житомир. Льонокомбінат. Молоді ткалі комбінату Ірина Гогуненко, Любов Петрук і прядильниця Марія Юрчук виконали, свої п’ятирічні плани за три з половиною роки. Читать далее »

1975

м. Малин. Райком ЛКСМУ. 4 травня 1975 року за мужність і героїзм, виявлені комсомольцями і молоддю під час війни, ак­тивну роботу по комуністичному вихованню підростаючого поко­ління та в зв’язку з 30-річчям Перемоги Малинську районну ком­сомольську організацію нагороджено Почесною Грамотою Президії Верховної Ради Української РСР.

1975

с. Норинці. Народицький район. Ланковий комсомольсько-молодіжиої ланки Іван Миколайчук з колгоспу імені Горького в січні 1975 року був сфотографований біля Прапора Перемоги. Читать далее »

1977

с. Камінь. Дзержинський район. В 1977 році ланковий комсо­мольсько-молодіжного механізованого колективу колгоспу «Україна» Василь Гринчук на традиційному республіканському огляді-конкурсі високоефективного використання бурякозбиральної техніки на жни­вах 1976 року зайняв перше місце і був нагороджений іменним комбайном РКС-6 «Славутич».